Megbízónk, egy munkagépek és gépalkatrészek forgalmazásával foglalkozó cég

GÉPALKATRÉSZ-ÉRTÉKESÍTŐ

pozícióhoz keres magas műszaki affinitással és jó kommunikációs készséggel rendelkező kollégát.

Főbb feladatok, munkák:

  • A központhoz beérkező megkeresések teljes körű kiszolgálása, a meghibásodott alkatrész fényképről, katalógusból történő beazonosítása.
  • A beszállítókkal történő kapcsolattartás, alkatrészek megrendelése.
  • Új beszállítók felkutatása.
  • A be- és kiszállítások koordinálása.
  • Ajánlatok készítése és kiadása.
  • Új ügyfelek akvirálása.
  • A versenytársak régiós aktivitásának nyomon követése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépalkatrészek értékesítésében szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • Legalább középfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség.
  • Kereskedői kompetenciák megléte.
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési képesség.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • Az angol műszaki szaknyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatáscsomag. (Korrekt alapbér + generált árrés arányában fizetett jutalék.)
  • Megfelelő munkavégzés esetén hosszú távú, akár nemzetközi karrierlehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Munkavégzés helye:

Budapest

A munkavégzés helye: Dél-pesti régió