Mert siker csak együttműködésből születhet.

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Társaságunk mérnöki létesítmény építési területét fejleszti, ahova fiatal, lelkes, proaktív, kísérletező kedvű geodéta és BIM folyamatfejlesztőt keres. Leendő kollégánk képes önálló munkavégzésre, és ezzel párhuzamosan folyamatosan kapcsolatot tart az operatív egységekkel és a kapcsolódó szakterületekkel.

GEODÉTA ÉS BIM FOLYAMATFEJLESZTŐ (MŰTÁRGYÉPÍTÉS)

(Job-ID: req37032)

Feladatok

  • Műtárgy,- víz- és közműépítési kivitelezési projektek támogatása
  • Kapcsolódó modellezési feladatok (készítés, módosítás, tesztelés) ellátása,
  • BIM folyamatok kialakítása, tesztelése és finomítása, kísérletezés,  új technológiák alkalmazása
  • Innovatív modellalapú munkafolyamatok/folyamatok továbbfejlesztése

Elvárások

  • Középfokú földmérő, földügyi és térinformatikai technikusi végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Azonos munkakörben szerezett több éves munkatapasztalat (2-3 éves releváns)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • AutoDesk Civil 3D ismerete feltétel
  • ProVI ismerete előny
  • Idegennyelv ismerete (német/angol) előny

A fent felsorolt feladatok sikeres elvégzéséhez szervezeten belül szakmai, nemzetközi továbbképzést, valamint saját használatú személygépkocsit, notebookot és mobiltelefont is biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Földmérés, Geodézia

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1117 Budapest Gábor Dénes utca 2. INFOPARK D épület

STRABAG ÉPÍTŐIPARI ZRT
Somogyvári Tünde
Gábor Dénes u. 2.
1117 Budapest