General ledger gyakornok diákmunka - Budapest XIII. kerület

Bruttó 1 550 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1133 Budapest, Váci út 80-84.

A Celanese Corporation kiterjedt ügyfélkörének nagy részét számos, az adott piacon világszerte vezető szerepet betöltő vállalat képezi. Ipari és mindennapi felhasználásra készült termékeiket Észak-Amerikában, Európában és Ázsiában gyártják.

A Celanese 2007 szeptemberében nyitotta meg budapesti székhelyű üzleti szolgáltatóközpontját, a Budapest Business Services Centert. A központ az anyavállalat, a Celanese Corporation Egyesült Államokban, Mexikóban, és Nyugat-Európa számos országában található részlegeinek pénzügyi, logisztikai és adminisztratív támogatását biztosítja, több, mint 460 magasan képzett, több idegen nyelvet beszélő szakemberrel.

Főbb feladatok, munkák:

  • Hó végi zárások, főkönyvi számlaelemzések és mérlegszámla egyeztetések elvégzése
  • SOX ellenőrzések előkészítése
  • Pénzügyi adatok feltöltése
  • Vezetői jelentések és pénzügyi információs elemzések készítése és felülvizsgálata havi és éves szinten
  • Számviteli problémák azonosításam megoldása
  • Kapcsolattartás a szervezeten belül más pénzügyi és számviteli munkatársakkal
  • Aktív részvétel a főkönyvi változásokkal kapcsolatos projektekben

Munkaidő:
Hétköznap 8:30-17:30 óra között heti minimum 20 munkaóra

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú, gazdasági területen folytatott tanulmányok aktív vagy passzív féléven (passzív félév esetén csak 25 éven aluli diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Problémamegoldó képesség
  • Csapatban dolgozás képessége
  • Erős döntéshozatali képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízható, barátságos személyiség
  • MS Office ismeret, elsősorban Excel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP-ban szerzett tapasztalat
  • Német vagy olasz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szükség esetén szakmai gyakorlatot igazolunk.

  • A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 433.700 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved.
  • A 433.700 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

A jelentkezem gombra kattintás után, kérlek csatold az önéletrajzod!