NKM É-D Földgázhálózati Zrt. (NKM NEMZETI KÖZMŰVEK ZRT.)

Gázhálózat felügyelő

Az új munkatárs kiemelt feladatai:

  • A Keleti Gázüzem szolgáltatási területén (Békés és Csongrád megye), gépjárműves gázszivárgás ellenőrzés végzése napi 8 órában.
  • A gázszivárgás kutató, speciális gépjárművet üzemelteti, vezeti.
  • A szivárgáskutatás optimalizálása érdekében havi bejárási és ellenőrzési ütemtervet készít.
  • A gépjárművel felkutatott szivárgás helyének kézi műszerrel történő pontos behatárolását és megjelölését elkészíti.
  • Veszélyhelyzeteket elemez, dokumentálja azokat és jelzi a diszpécserszolgáltra vagy a területileg illetékes üzemegységre

Akit keresünk:

  • Gépész szakmacsoporthoz tartozó alapképzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeret,
  • jó kommunikációs készség,
  • csapatmunka és együttműködés,
  • szakszerű, lelkiismeretes, színvonalas, pontos, önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Víz és/vagy gáz szerelői munkakörben szerzett tapasztalat,
  • gázvezeték- és készülékszerelői szakképesítés,
  • nyomvonalat közmű szolgáltatás területén szerzett tapasztalat,
  • középfokú gépészvégzettség (érettségi).

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely
  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • szakmai életpálya támogatása
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • modern és biztonságos munkaeszközök és munkaruha

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Víz- gáz- fűtésszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szeged

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.