Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Silveria Kft. (6000 Kecskemét, Wéber Ede u. 37.) azonnali kezdéssel

Gazdasági vezető

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A cég üzleti tervezésében való aktív részvétel;
  • Beruházások, felsővezetés által indított projektekhez szükséges gazdasági döntések előkészítése;
  • Havi zárási munkák levezénylése, közreműködés a számviteli beszámolók készítésében;
  • Tárgyi eszköz leltározási munkák megszervezése, irányítása;
  • Számviteli kontrolling rendszer fejlesztése;
  • Önköltség számításban való aktív részvétel;
  • Számviteli politika aktualizálása;
  • Pénzügyi folyamatok szabályzatának elkészítése;
  • A pénzügyi-számviteli előírások és bizonylati fegyelem betartása és kontrollálása;
  • Számviteli / adózási stratégia kidolgozása;
  • Deviza konverziók tervezése, végrehajtása;
  • Beszerzések jóváhagyása;
  • Bejövő számlák ellenőrzése és jóváhagyása;
  • Gazdasági és pénzügyi csoport munkájának napi szintű koordinálása, munkafolyamatok szervezése, ellenőrzése;
  • Pénzügyi, bérszámfejtési, munkaügyi tevékenység teljeskörű irányítása;
  • A terület irányításához szükséges jogszabályok nyomon követése, betartása, betartatása;
  • Pénzügyi kimutatások, jelentések, adatszolgáltatások elkészítése a cégvezetés illetve a pénzintézetek részére;
  • Szoros kapcsolattartás a társosztályokkal, a könyvelővel, a pénzintézetekkel és az alkalmazott vállalatirányítási rendszer szakembereivel;

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat;
  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Mérlegképes könyvelői képesítés;
  • Word, Excel kiváló ismerete;
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés;
  • Határozott, agilis fellépés;
  • Döntéshozatali képesség;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség;
  • Folyamatos innovatív gondolkodás;

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Stabil, bővülő vállalati háttér;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Teljes munkaidő;
  • Lendületes csapat;

Állás, munka területe(i):

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Pénzügyi, Gazdasági igazgató
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Wéber Ede u. 37.

Jelentkezni fizetési igény megjelölésével a "jelentkezem" gombra kattintva küldött fényképes önéletrajzzal lehet.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Silveria Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gazdasági vezető
  • Rövid pozíció név: Gazdasági vezető
  • Hirdető cég: Silveria Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Kecskemét
  • Feladatok: A cég üzleti tervezésében való aktív részvétel; Beruházások, felsővezetés által indított projektekhez szükséges gazdasági döntések előkészítése; Havi zárási munkák levezénylése, közreműködés a számviteli beszámolók készítésében; Tárgyi eszköz leltározási munkák megszervezése, irányítása; Számviteli kontrolling rendszer fejlesztése; Önköltség számításban való aktív részvétel; Számviteli politika aktualizálása; Pénzügyi folyamatok szabályzatának elkészítése; A pénzügyi-számviteli előírások és bizonylati fegyelem betartása és kontrollálása; Számviteli / adózási stratégia kidolgozása; Deviza konverziók tervezése, végrehajtása; Beszerzések jóváhagyása; Bejövő számlák ellenőrzése és jóváhagyása; Gazdasági és pénzügyi csoport munkájának napi szintű koordinálása, munkafolyamatok szervezése, ellenőrzése; Pénzügyi, bérszámfejtési, munkaügyi tevékenység teljeskörű irányítása; A terület irányításához szükséges jogszabályok nyomon követése, betartása, betartatása; Pénzügyi kimutatások, jelentések, adatszolgáltatások elkészítése a cégvezetés illetve a pénzintézetek részére; Szoros kapcsolattartás a társosztályokkal, a könyvelővel, a pénzintézetekkel és az alkalmazott vállalatirányítási rendszer szakembereivel;
  • Elvárások: Minimum 5 év szakmai tapasztalat; Felsőfokú szakirányú végzettség; Mérlegképes könyvelői képesítés; Word, Excel kiváló ismerete; Precíz, pontos, önálló munkavégzés; Határozott, agilis fellépés; Döntéshozatali képesség; Jó kommunikációs készség; Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség; Folyamatos innovatív gondolkodás;
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.19