Homlok Zrt.
Egy dinamikusan fejlődő, építőipari területen működő vállalat vezetésébe keresünk elhivatott, tapasztalt gazdasági vezetőt.

Gazdasági vezető

FELADATOK:

  • Pénzügyi, számviteli, kontrolling, adózási, pénzügyi tervezési, könyvelési és riport folyamatok irányítása, koordinálása, ellenőrzése és fejlesztése
  • Cash-flow jelentés és előrejelzés, pénzügyi kimutatások, jelentések, riportok készítése
  • Havi zárások, éves adóbevallások, éves beszámoló készítése, könyvvizsgálat levezetése
  • A szakmai területére vonatkozó jogszabályok nyomon követéséről, betartásáról, és betartatásáról való gondoskodás.
  • Részvétel a szerződések pénzügyi ellenjegyzésében.
  • A társaság pályázatainak gazdasági szempontból történő koordinálásának elvégzése.
  • Részvétel a társaság gazdasági stratégiájának kialakításában és megvalósításában.
  • A stratégia lebontásának elvégzése, az éves üzleti terv összeállításának koordinálása és megvalósulásának nyomon követése.
  • Gondoskodás a számviteli és pénzügyi megfelelőség biztosításáról, a szükséges szabályozási rend kialakításának elvégzése, naprakészen tartása.
  • Projektek, beruházások és más gazdasági döntések előkészítése
  • Tervezés és szervezés a határidők és költséghatékonyság figyelemmel kísérésével, optimalizálásával
  • Területének önálló fejlesztése, beosztottak munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Banki és partneri kapcsolattartás

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 5 éves - ideális esetben termelő vállalatnál szerzett - pénzügyi / gazdasági vezetői tapasztalat
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Számviteli standardok ismerete
  • Kontrolling területen szerzett gyakorlat
  • Naprakész ismeretek a hatályos adózási, pénzügyi, számviteli szabályokról, azok gyakorlati alkalmazásáról
  • Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség, rugalmasság
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzésre való igény és képesség

ELŐNY:

  • Megnyerő, magabiztos fellépés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szolgálati gépjármű
  • Stabil hátterű, fiatalos, lendületes környezet
  • Változatos szakmai feladatok
  • Önálló munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szombathely

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.