FEJÉRVÍZ ZRt.

Gazdasági vezető

A Fejérvíz ZRt nagy hagyományokkal rendelkező, Székesfehérvári központi telephelyű, 100%-ban önkormányzati tulajdonban lévő víziközmű szolgáltató.

Főbb feladatok, munkák:

A gazdasági vezető főbb feladatai:
- A társaság pénzügyi, számviteli és kontrolling folyamatainak teljes körű irányítása,
- Éves üzleti tervezés, éves beszámolók elkészítése, könyvvizsgálatok koordinálása,
- KPI-ok meghatározása és folyamatos nyomon követése, pénzügyi és üzleti folyamatok optimalizálása,
- Cash flow menedzsment, a társaság finanszírozásának folyamatos biztosítása,
- Rendszeres előrejelzések készítése, ezek hátterének biztosítása,
- A vállalatirányítási rendszer folyamatos fejlesztésének koordinálása a változó vezetői, illetve jogszabályi igényeknek megfelelően.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Büntetlen előélet,
- Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség,
- Legalább 5 év pénzügyi, gazdasági vezetői tapasztalat,
- Felhasználói szintű MS Office ismeret,
- Üzleti szemléletmód,
- Analitikus, eredménycentrikus gondolkodásmód,
- Határozottság, önálló döntésképesség,
- Gyors problémamegoldó képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Számviteli, Adózási végzettség, képesítés,
- SAP ügyviteli rendszer ismerete,
- Víziközmű szolgáltatónál szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

- Stabil, hosszú távú lehetőség,
- Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés,
- Szakmai fejlődési lehetőség,
- A kompetenciáknak megfelelő jövedelem,
- Céges gépjármű, céges laptop, mobiltelefon.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Király sor 3-15.

A jelentkezéshez benyújtandó iratok:
- motivációs levél,
- részletes szakmai önéletrajz,
- végzettséget, szakképzettséget, képesítést tanúsító okiratok másolata,
- a jelentkező nyilatkozata arról, hogy hozzájárul a személyes adatainak kezeléséhez,