WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft.

Többéves vezetői tapasztalattal rendelkezel gazdasági területen? Szívesen merülsz el a számok, kimutatások rejtelmeiben és mutatnád az irányt profi csapatunknak? Te vagy az, aki örömmel támogatnád a WHC Cégcsoport gazdasági működését? Ha igen, jelentkezz Most! A Kincentric Legjobb Munkahely 2020 díjas WHC Csoport munkatársat keres Zalaegerszegre, az alábbi pozícióba: Gazdasági vezető (CFO)

Gazdasági vezető (CFO) (PW-5091)

Feladatok:

  • 12 fős számviteli, controlling és pénzügyi csapat vezetése
  • A cégcsoport magyarországi számviteli, adózási és pénzügyi területének szakmai irányítása
  • A management team tagjaként a cégcsoport stratégiájának támogatása a tervezési és megvalósítási fázisban
  • Gazdasági ügyletek és adózási kérdések elemzése
  • A cégcsoport nemzetközi működésének támogatása gazdasági szempontból
  • Együttműködés a cégcsoport külföldi számviteli és pénzügyi egységeivel
  • Beruházások előkészítése, banki kapcsolattartás
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal, tanácsadókkal, hatóságokkal

  • Legyen felsőfokú, szakirányú végzettséged
  • Rendelkezz minimum 3 éves vezetői tapasztalattal
  • Nemzetközi cégnél is szereztél tapasztalatot? Még jobb!
  • Legyen magabiztos angol nyelvtudásod
  • Fontosnak tartjuk a kiváló kommunikációs, -és együttműködési készséget

Amit kínálunk:

  • Inspiráló vállalati kultúrát Magyarország egyik legjobb munkahelyén
  • Versenyképes alapbért, cafeteriát, bónuszokat
  • Vezetői képzéseket, szuper csapatépítő programokat, színvonalas Évzáró Karácsonyi Partyt
  • Cégautót, céges mobiltelefont, laptopot
  • Rugalmas munkavégzést
  • Lehetőséged lenne otthonod kényelméből dolgozni, viszont heti néhány alkalommal szeretnénk Veled a zalaegerszegi irodában is találkozni.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg