Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft. csapatához.

Gazdasági vezető

A munkakör célja:

A munkakör legfőbb célja a társaság gazdasági szervezetének hatékony, törvények menti irányítása.

Feladataid lesznek:

  • A pénzgazdálkodás társaságon belüli felügyelete (az eredményesség és hatékonyság növelése),
  • a havi zárás folyamat koordinálása,
  • a szerződések pénzügyi kontrollja,
  • a könyvvizsgálat támogatása, adatszolgáltatás és testületi beszámolók elkészítése,
  • a management adatszolgáltatások ellenőrzése,
  • a leltározás előkészítése és technikai lebonyolítása,
  • a banki utalások, bérelszámolási dokumentumok engedélyezése,
  • az egyéb (készpénzes) kifizetések engedélyezése, utalványozása, számlák utalványozás előtti ellenőrzése, valamint
  • a folyamatok fejlesztése, nem megfelelőség esetén módosítási javaslatok megfogalmazása.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívásokat és értékteremtő feladatokat,
  • Nagyfokú önállóságot,
  • Versenyképes jövedelmet és juttatásokat,
  • Középvezetői bónuszt,
  • Vállalati autót, laptop-ot és mobiltelefont.

Téged keresünk, ha

  • rendelkezel szakirányú (pénzügyi-számviteli) főiskolai vagy egyetemi végzettséggel,
  • van mérlegképes könyvelő végzettséged (vállalkozási szakon),
  • van min. 3 év gazdasági- pénzügyi területen szerzett tapasztalatod,
  • kiemelkedő Excel/Office ismeretekkel rendelkezel,
  • pontosan, precízen és önállóan végzed a munkád,
  • magas szintű problémamegoldó, analitikus és kommunikációs képesség jellemez,
  • proaktív személyiség vagy és
  • van „B” kategóriás jogosítványod.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nagyigmánd

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft.  több mint 1500 termékével meghatározó szereplője a magyar takarmánypiacnak. Célunk, hogy a hazai és nemzetközi piac sikeres nagyvállalkozásaként működve hozzájáruljunk az egészséges élelmiszerek gazdaságos előállításához.
A Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.