A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak.

GAZDASÁGI ÜGYINTÉZŐ (MAGASÉPÍTÉS)

(Job-ID: req35788)

Feladatok

  • építési projektek adminisztratív feladatainak ellátása
  • együttműködés a gazdasági vezetővel és a műszaki kollégákkal
  • gazdasági dokumentumok, számlák naprakész nyilvántartása
  • számlák könyvelési rendszerben történő rögzítése
  • vállalati integrált rendszerekben való hatékony munkavégzés

Elvárások

  • középfokú vagy felsőfokú végzettség (közgazdasági)
  • azonos munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • nyitottság a folyamatos tanulásra
  • szakmai fejlődésre való igény
  • problémamegoldó képesség
  • ELŐNY: idegennyelv ismeret (német vagy angol)

A magasépítési szervezetben jelenleg Pécs környéki munkavégzéssel keresünk GAZDASÁGI ÜGYINTÉZŐ munkatársat. Ebben a munkakörben szükséges a jó kommunikációs képesség, melyet a jelölt a projekt műszaki és gazdasági vezetőjével, a műszaki kollégákkal és a külső partnerekkel történő kapcsolattartás során tud kamatoztatni. Elvárás, hogy rendelkezzen felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel, jól tudjon csapatban együttműködni. Ha Ön pályakezdő, az sem akadály! Ha fontos Önnek a biztonság és a szakmai kihívásokkal teli munkavégzés, várjuk jelentkezését!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

7628 Pécs, Eperfás út 6. irodaház

STRABAG ÉPÍTŐ KFT
Tóth Andrea Anna
GÁBOR DÉNES UTCA 2. (INFOPARK D ÉPÜLET), BUDAPEST 1117 HUN
H-1117 Budapest

strabag. hu