Gazdasági Igazgatóság, Pénzügyi, Számviteli és Kontrolling Osztály

Gazdasági ügyintéző (kontírozó könyvelő)

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

    • beérkező bizonylatok, számlák alaki és tartalmi megfelelőségének ellenőrzése;
    • a beérkező számla és a kapcsolódó kötelezettségvállalási bizonylatok tartalmi egyezőségének ellenőrzése;
    • szállítói számlák iktatása, rögzítése ügyviteli rendszerben;
    • szállítói számlák kontírozása ügyviteli rendszerben;
    • teljesítésigazolások ellenőrzése;
    • utalványrendelet kiállítása, érvényesítői feladatok ellátása;
    • számlák kifizetésre előkészítése;
    • közreműködés a kötelezettségvállalások nyilvántartásának naprakész vezetésében;
    • az adatok, a könyvelés és a dokumentumok ellenőrzése a bevitt adatok megfelelősége, számszaki pontossága és megfelelő kódolása szempontjából.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legalább középfokú végzettség és emellett mérlegképes könyvelői szakképzettség
    • Legalább 3 év, államháztartási számviteli területen szerzett szakmai tapasztalat.
    • Előzetes munkaköri alkalmassági vizsgálat a 33/1998. (VI.24.) NM rendelet szerint;
    • Magyar állampolgárságú, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személ
    • Büntetlen előélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • önálló, precíz munkavégzés
    • MS Office irodai alkalmazások magas szintű ismerete (Excel, Word)
    • Terhelhetőség, megbízhatóság
    • SAP szoftver ismerete
    • felsőoktatásban szerzett gazdasági szakképzettség
    • felsőoktatási intézményben szerzett tapasztalat
    • könyvelői programokban szerzett jártasság

Amit kínálunk:

    Határozatlan idejű, teljes munkaidős közalkalmazotti jogviszony (4 hónap próbaidő kikötésével)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1078 Budapest, István utca 2.

Jelentkezési határidő:

2019. 03. 20.

Részletes, fényképes szakmai önéletrajz bérigény megjelölésével