HIDROT Kft.
Munkatársat keresünk

Gazdasági ügyintéző/asszisztens

pozícióba.
Cégünk több mint 40 éves múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú vállalkozás. Elsősorban különféle zöldfelület-karbantartó, útkarbantartó, hóeltakarító és téli síkosságmentesítő eszközök tervezésével és gyártásával foglalkozunk.

Főbb feladatok, munkák:

·        Felsővezetői asszisztencia ellátása, napi szintű segítségnyújtás a vezetők számára
·        Telefonközpont kezelése
·        Ügyfelek fogadása, kiszolgálása
·        Postázás, iratkezelés, iktatás
·        Szerződések készítése, dolgozók bejelentése,
·        Bérszámfejtés előkészítése
·        Főkönyvelő munkájának támogatása
·        Kapcsolattartás a társterületekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

·        Minimum középfokú pénzügyi, számviteli, esetleg munkaügyi végzettség
·        Minimum 3-5 éves hasonló területen, asszisztenciában, adminisztrációban, szervezésben szerzett tapasztalat
·        Angol vagy Német társalgási szintű nyelvtudás
·        Kitűnő szervező- és problémamegoldó készsége van
·        Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek
·        Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

·        Felsőfokú végzettség, mérlegképes könyvelői végzettség előny

Amit kínálunk:

·        Stabil, 40 éve a piacon lévő, 100%-ban magyar tulajdonú cég háttere
·        Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
·        Bérezés megállapodás szerint
·        Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet
·        Hosszú távú munkalehetőség
·        Akár azonnali kezdés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Személyi asszisztens
  • Titkárnő, Titkár
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

7634 Pécs

A szakmai önéletrajzokat a "jelentkezem" gombon keresztül várjuk.