ALAPVETŐ JOGOK BIZTOSÁNAK HIVATALA

AZ ENSZ ÁLTAL AKKREDITÁLT NEMZETI EMBERI JOGI INTÉZMÉNY

Az alapvető jogok biztosa – közismert nevén az ombudsman – legfőbb feladata, hogy az alapjogok érvényesülésével kapcsolatos visszásságokat kivizsgálja és orvoslásuk érdekében általános vagy egyedi intézkedéseket kezdeményezzen. Helyetteseivel kiemelt figyelemmel kíséri a jövő nemzedékek érdekeinek, valamint a Magyarországon élő nemzetiségek jogainak érvényesülését is.

Az alapvető jogok biztosának feladataival kapcsolatos ügyviteli és szakmai előkészítési teendőit ellátó különleges jogállású szerv, az Alapvető Jogok Biztosának Hivatala határozatlan idejű köztisztviselői jogviszonyba pályázatot hirdet az alábbi, teljes munkaidős állás betöltésére:

gazdasági ügyintéző

Új munkatársunk főbb feladatai lesznek:

  • analitikus könyvelési és nyilvántartási feladatok
  • kis értékű eszközök, tárgyi eszközök és állományváltozások nyilvántartása
  • értékcsökkenési leírás negyedéves elszámolása
  • selejtezés előkészítése és lebonyolítása
  • szobaleltárak karbantartása, leltározás előkészítése az utasítások alapján
  • részvétel a leltározásban
  • adatszolgáltatás a tárgyi eszköz nyilvántartásból a negyedéves mérlegjelentésekhez
  • beruházásokkal kapcsolatos adatszolgáltatások
  • kezeli a Hivatal saját, közhatalmi és bírság bevételeit, nyilvántartást vezet, intézkedik a bevételek beszedéséről
  • számlák kiállítása és adatszolgáltatás a NAV online rendszerébe
  • kintlévőségek egyeztetése

A munkakör betöltéséhez tartozó elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • irodai programok (Word, Excel, Outlook) ismerete
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • Ecostat integrált számviteli rendszer ismerete
  • mérlegképes könyvelői szakképesítés,
  • költségvetési szervnél tárgyi eszköz nyilvántartói, illetve leltározói területen szerzett gyakorlat;

Egyéb információ:

A foglalkoztatási jogviszonyra, így az illetmény megállapítására a különleges jogállású szervekről és az általuk foglalkoztatottak jogállásáról szóló 2019. évi CVII. törvény vonatkozó rendelkezései az irányadók.

Tájékoztatjuk, hogy pályázatra történő jelentkezésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény 5. § (1) bekezdés a) pontja, valamint az Európai Unió Általános Adatvédelmi Rendelete - GDPR - az európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679. sz. rendelet 6. cikk (1) bekezdés a) pontjának értelmében - személyes adatait, valamint a beküldött, személyes adatokat tartalmazó dokumentumokat a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék és kezeljék.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

A pályázatok benyújtásának módja:

Pályázatát fényképes szakmai önéletrajzával és bérigényének megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva 2021. február 22-ig várjuk. Kérjük, az e-mail tárgyában tüntesse fel a megpályázott munkakör megnevezését.