MANEVI Zártkörű Részvénytársaság

Társaságunk dinamikusan fejlődő, stabil lábakon álló központi költségvetési intézményhez tartozó magyar részvénytársaság, mely a saját ágazatában a régió domináns piaci szereplője.

Ehhez a vállalathoz keressük a cég új kollégáját, mint

Gazdasági-pénzügyi asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

  • számlák befogadásával és elszámolásával kapcsolatos adminisztrációs és egyéb szervezői, valamint ellenőrzési feladatok ellátása
  • számlák könyvelésre történő előkészítése
  • teljesítés igazolások, megrendelők ad-hoc előkészítése
  • banki utalások előkészítése
  • egyéb belső pénzügyi elszámolások előkészítése
  • belső pénzügyi nyilvántartások vezetése, naprakészen tartása
  • kontrolling és egyéb pénzügyi riportok elkészítésének támogatása
  • napi kapcsolattartás a külsős könyvelő irodával, valamint egyéb külsős pénzügyi tanácsadó, könyvvizsgáló cégekkel
  • vevői számlakibocsátások koordinációja, ellenőrzése
  • vevőkövetelések kezelése
  • leányvállalatok pénzügyi részlegével történő kapcsolattartás
  • számla dokumentáció iktatása, nyilvántartásának naprakészen tartása
  • ajánlat kérésekhez, beszerzésekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • egyéb, a feladatkörhöz kapcsolódó adminisztratív vagy szervezői feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Pénzügyi-számviteli területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete és írásbeli használata középhaladó/újrakezdő szinten
  • Precizitás, pontosság
  • Ügyfélközpontúság
  • Határozott döntéshozatal és következetesség
  • Kitűnő kommunikációs képesség, rugalmasság, empátia

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Önállóságot, kezdeményezőkészséget és vállalati szintű csapatmunkát támogató szervezeti környezet
  • Szakmai fejlődésre való lehetőség
  • Stabil vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük nyitottság esetén küldje el a szakmai  önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva.