A KÉSZ Csoport tagvállalatának profilja a vendéglátó-ipari és szállodaüzemeltető ingatlanok komplex üzemeltetése, a teljes körű létesítménygazdálkodás, amely kiterjed az épületüzemeltetési munkák minden területére, a létesítményekkel kapcsolatos valamennyi működtetési, karbantartási, fenntartási feladat ellátására, valamint a létesítmények bérbeadási és pénzügyi menedzselésére is.
Új kollégánkat

GAZDASÁGI munkatárs

munkakörbe keressük.

    Munkaidő: hétköznap 08.00-17.00

Feladatok:

  • digitalizált szállítói számlák, tartalmi és formai ellenőrzése és továbbítása jóváhagyásra az operatív vezető felé
  • előlegszámlák és díjbekérők kiállítása, bankszámlakivonatok ellenőrzése
  • vevő korosítási listák készítése
  • projektdokumentációk kezelése, költséghely szerinti elszámolás vezetése
  • alvállalkozói szerződések nyilvántartása, archiválás
  • összefoglaló riportok készítése a vezetőség igényeinek megfelelően.
  • számlázási megrendelők és az operatív vezető által jóváhagyott utalási listák összeállítása
  • továbbszámlázások kezelése, egyeztetés a költséghely felelősökkel

Elvárások:

  • szakirányú középfokú végzettséggel rendelkezik
  • legalább 1 éves szakmai tapasztalata van pénzügyi, számlázási munkakörben

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet!