A Colas-Bayer Zrt. nagyvolumenű magasépítési projektjeire keres Gazdasági Munkatársat. A Colas-Bayer Zrt. generálkivitelező cég, amely tevékenységét elsősorban Magyarországon, magasépítés területen végzi. A vállalat mindkét tulajdonosa egyedülálló módon egészíti ki a cég alaptevékenységét; a Colas Hungária Zrt. mélyépítési és közműépítési, a Bayer Construct Zrt. pedig szerkezetépítési szakértelmével, és saját erőforrásainak biztosításával teszi lehetővé a legkomplexebb munkák elvégzését is.

GAZDASÁGI MUNKATÁRS

FŐ FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

  • Magasépítési projektek teljes gazdasági adminisztrációs feladatainak ellátása
  • Szerződésnyilvántartás
  • Bejövő számlák ellenőrzése, kezelése, könyvelése (csak analitikus könyvelés)
  • Szállítói folyószámlák kezelése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, szállítókkal
  • Számlakísérő dokumentumok teljes körű ellenőrzése, kezelése
  • Kapcsolattartás a fedezetkezelővel és a kapcsolódó feladatok ellátása (online felület kezelése)
  • A projekt műszaki vezetőinek és a szakmai vezetők napi információs igényének kiszolgálása, riportok, kimutatások készítése
  • Költségkontrolling
  • Utalási csomagok előkészítése

Elvárások:

  • Pénzügyi-számviteli szakirányú végzettség (legalább közgazdasági szakközépiskola)
  • Mérlegképes könyvelői képesítés (regisztráció nem feltétlenül szükséges, de előny)
  • Legalább 3 éves könyvelői munkatapasztalat (építőipari tapasztalat előny)
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • MS Office programok magas szintű ismerete (Excel, Word, Outlook, PDF)
  • Integrált vállalatirányítási rendszer (SAP, JDE) ismerete előnyt jelent
  • Nagyfokú teherbírás
  • Pontosság, precízitás

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi cégkörnyezet
  • Hosszú távú állás lehetőség
  • Szakmai fejlődési terv
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

CONTACT:
Kacimbari Georgia