STS Service Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Gazdasági menedzser

Az STS Csoport Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő Energetikával foglalkozó cégcsoportja. A hazai zöld átalakulás egyik meghatározó szereplőjeként célunk, hogy egy tisztább jövőt teremtsünk a következő nemzedékek részére.

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég pénzügyi, számviteli és kontrolling folyamatainak teljeskörű irányítása.
  • Éves üzleti tervezés, pénzügyi és üzleti folyamatok optimalizálása.
  • Havi vezetői eredménykimutatás elkészítése, tervtől való eltérések elemzése.
  • Cash flow menedzsment, a vállalat finanszírozásának folyamatos biztosítása.
  • Éves beszámoló elkészítése, könyvvizsgálat kontrollálása.
  • Jogszabály által előírt jelentések elkészítése, GDPR adatvédelmi megfelelősség biztosítása.
  • Beszerzések kontrollálása, a vállalat szerződéseinek pénzügyi kontrollja.
  • A belső folyamatokat támogató vállalatirányítási rendszer fejlesztésének és supportjának irányítása, koordinálása.
  • Projektfinanszírozások menedzselése források és garanciakeretek biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 5 év pénzügyi, gazdasági munkakörben szerzett releváns tapasztalat.
  • Gazdasági felsőfokú végzettség.
  • Üzleti szemléletmód.
  • Analitikus, eredménycentrikus gondolkodásmód.
  • Kreatív, gyors problémamegoldó képesség.
  • Önálló, kis csapatban való munkavégzés.
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Projektfinanszírozásban szerzett tapasztalat
Villamosipari / egyéb kivitelező cégnél szerzett gazdasági tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Családias, start-up környezet
  • Fejlődési, lehetőséget biztosítunk számodra, mely a cégcsoport gazdasági vezetői pozíciója lehet
  • Szakmai fejlődésed a projektjeink és kapcsolataink jellege miatt biztosított
  • Bónusz és prémium rendszer

Állás, munka területe(i):

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Pénzügyi, Gazdasági igazgató

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1012 Budapest, Márvány utca 16.