Gazdasági informatikus

munkatársat keresünk hosszú távra a Nord cégcsoport IT csapatába

Feladatok:

  • Az üzleti folyamatok folyamatos felmérése, elemzése, automatizálása és
  • informatikai fejlesztése.
  • Az informatikai fejlesztési projektek tervezésében való részvétel.
  • A cégcsoporton belüli vállalatirányítási és értékesítés támogató rendszer
  • bevezetésekben, verzióváltásokban való részvétel.
  • A tervezés, bevezetés során kapcsolattartás a kulcsfelhasználókkal,
  • partnerekkel/bevezetőkkel.
  • A fejlesztett/bevezetett rendszerek tesztelése, szükséges
  • paraméterezése, beállítások, ezek teljes körű, folyamatos és naprakész
  • dokumentálása.
  • Az értékesítők műszaki igényeinek támogatása és műszaki specifikációba
  • való átültetése
  • A projektek lezárása során a felmerülő oktatási és dokumentálási
  • feladatok ellátása, ellátásában való részvétel.
  • A fejlesztések üzemeltetési támogatása.
  • IT (cégcsoportos) költségvetés tervezésben való részvétel, terv/tény
  • elemzés készítése, költségvetés folyamatos kontrollja.
  • Aktív közreműködés a felhasználói igények felmérésében,
  • specifikációjában és dokumentálásában
  • Support feladatok ellátása

Elvárások:

  • Gazdasági területen szerzett 2 év informatikai támogatási tapasztalat
  • Informatikai végzettség vagy informatikához közeli területen szerzett végzettség
  • Korszerű IT folyamatok és működésük ismerete
  • Pontosság, precizitás, kezdeményező készség, önállóság
  • Átfogó, naprakész hardver/szoftver ismeret
  • Haladó szintű Excel és PowerPoint gyakorlat
  • Aktív angol nyelvismeret, legalább írásban
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Gazdasági informatikus végzettség
  • Valamilyen ERP rendszer ismerete
  • ERP bevezetésben szerzett tapasztalat
  • SQL/PHP tudás
  • Projektmenedzsment gyakorlat
  • Valamilyen feladat kezelő rendszer biztos használata (Redmine, OTRS, Trello, Jira, stb...)

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • Nyitott a felhasználói folyamatok megismerésére
  • Kiváló probléma felismerő- és megoldó készséggel rendelkezik
  • Megbízható, terhelhető és stressztűrő
  • Nagy munkabírással és energiaszinttel rendelkezik
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik

Amit kínálunk:

  • Jövedelem gyakorlati tudás és megállapodás alapján
  • Stabil munkahely, jó munkakörülmények
  • Dinamikus csapat, kreativitás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Lábatlan, 2541 Rákóczi út 105..

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük, hogy küldje el önéletrajzát a 'Jelentkezem' gombra kattintva.