Gazdasági informatikus

BUDAPESTI CORVINUS EGYETEM

1093 Budapest, Közraktár utca 4-6.

A Budapesti Corvinus Egyetem a gazdaság- és társadalomtudományok területén Magyarország vezető egyeteme, nemzetközileg elismert képzésekkel és globális partneri hálózattal. Budapesti és Székesfehérvári campusain jelenleg több, mint 11000 magyar és nemzetközi hallgató tanul.

A Corvinus célja a következő évtizedben, hogy területén a közép-európai térség legjobb felsőoktatási intézménye legyen, ezért átfogó megújulási programot hajt végre.

A Budapesti Corvinus Egyetem

Pénzügy csapatába

GAZDASÁGI INFORMATIKUS

munkatársat keresünk határozatlan időre

Feladatok:

  • A Pénzügy által használt informatikai rendszerek karbantartása, felügyelete, jogosultságkezelés
  • A rendszerek fejlesztésében, tesztelésében, bevezetésében és működtetésében való részvétel
  • SAP rendszer tartalmi rendszergazda feladatainak ellátása, nem csak a Pénzügyi modulokban, hanem az SAP minden szakmai moduljában
  • Kapcsolattartás a rendszereket szolgáltató, fejlesztő és üzemeltető külső és belső partnerekkel, beavatkozások koordinálása
  • Egyéb, a rendszerek működésének zavartalansága érdekében felmerülő feladatok ellátása
  • Közreműködés az Egyetem gazdasági ügyviteli rendszerével kapcsolatos beszámolók, előterjesztések, szakmai anyagok, kimutatások, lekérdezések elkészítésében

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági informatikus végzettség
  • 0-3 év szakmai tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Együttműködési képesség, kommunikációs készség, minőségre való törekvés
  • Kezdeményező- és problémamegoldó készség
  • Minimális SAP rendszerismeret

Előnyt jelent:

  • MS PowerApps technológiák és alkalmazások ismerete
  • Adatbázis kezelési alapismeretek
  • Rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felsőoktatási munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőre
  • Korrekt javadalmazás és alkalmazotti juttatások
  • Teljesítményalapú éves bónusz lehetőség
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség
  • Támogató munkahelyi légkör

Budapesti Corvinus Egyetem C épület, 1093 Budapest, Közraktár u. 4-6.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, amelyet a Jelentkezem gombra való kattintással juttathat el hozzánk.