Gazdasági gyakornok

Magyar Turisztikai Ügynökség Zrt.

Budapest, 12. kerület Istenhegyi út

A Magyar Turisztikai Ügynökség célja és feladata Magyarország országmárkájának kialakítása, a turizmus fejlesztése és ezen keresztül az ország növekedésének biztosítása. A Hello Talent szakmai gyakornoki programunkban mind a szakmai, mind a támogató területeinken tehetséges fiatalokat készítünk fel a munkaerő piacra, és ezzel egyidőben keressük azokat az ígéretes jövőbeli munkatársainkat is, akik a turizmus jövőjét fogják formálni. Ha úgy érzed, hogy örömmel vennél részt ebben a munkában és hallgatóként valódi szakmai tapasztalatokat szeretnél szerezni, akkor jelentkezz hozzánk gyakornoknak.

Magyar Divat & Design Ügynökség pályázatot hirdet

pozíció betöltésére.

Csatlakozz hozzánk amennyiben Te:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel, legalább 2 lezárt tanulmányi féléved van alapképzésen (BSc).

Egyéb információ:

  • Szerződés típusa: Gyakornoki foglalkoztatás iskolaszövetkezeten keresztül
  • Elvárt felsőoktatási szakirány: Pénzügy, számvitel, vagy kontrolling szakirány
  • Munkavégzési hely: Budapest, 12. kerület Istenhegyi út
  • Munkaidő: minimum heti 20 óra
  • Munkarend: rugalmas

Amiben számítunk Rád:

  • Számlák iktatása, meneteltetése
  • Könyvelési anyagok összeállítása
  • Szerződések másolása, szkennelése
  • Részvétel a riporting folyamatokban
  • Pénzügyi elszámolások összeállításában való részvétel
  • Támogatás kezelések
  • Iktatási feladatok ellátásában való részvétel
  • Levelek, feljegyzések írása

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs