ND Nonprofit Zrt.

gazdasági csoportvezető

munkatársat keres.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Mérlegképes könyvelő végzettség,
  • Minimum 10 éves tapasztalat kontrolling területen,
  • Magas szintű MS Office ismeretek, különösen Excel,
  • Kiváló elemzőkészség,
  • Összetett gondolkodás,
  • Kisebb csoport napi szintű koordinációja,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Rugalmas, megoldás-orientált attitűd,
  • Terhelhetőség,
  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség.

Egyéb elvárások:

  • Felelősségteljes munkavégzés, titoktartás,
  • Erős pénzügyi- és számviteli ismeretek,
  • Stressz-tűrő képesség,
  • Kiváló kommunikációs képesség,
  • Irányítási képesség,
  • Határidők betartása,
  • Együttműködési készség,
  • Büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány.

Feladatok:

  • Havi kontrolling riportok készítésében való közreműködés,
  • Közreműködés az éves beszámoló összeállításában, a könyvvizsgálat előkészítésében,
  • Támogatási szerződések alátámasztása, elszámolása, dokumentálása,
  • Negyedéves beszámolók elkészítésében történő részvétel,
  • Kintlévőség kezelés és pénzügyi folyamatokban történő részvétel, társosztályokkal kapcsolattartás
  • Kontrolling rendszer alkalmazása,
  • Szoros kapcsolattartás a társosztályokkal és szerződéses partnerekkel
  • Napi pénzügyi feladatok ellátásában történő közreműködés

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkahely, vonzó juttatási csomag,
  • Energikus, aktív közeg, jó munkahelyi légkör,
  • Támogató vezetés.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • >10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképpel ellátott önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.