A VASIVÍZ ZRt. Vas Megye legnagyobb közműszolgáltatójaként a működési területén lévő településeken biztosítja a vízellátást, a keletkező szennyvizek összegyűjtést és tisztítását, valamint ellátja az e tevékenységekhez kapcsolódó ipari-, építőipari-, kereskedelmi és egyéb szolgáltatási feladatokat.

A 120 éves múltra visszatekintő vállalat stabil munkahelyet, hosszú távú munkalehetőséget biztosít, teret ad a szakmai fejlődésnek, támogatja a továbbtanulást és jutalmazza a kiemelkedő munkavégzést.
Új munkatársat keresünk körmendi telephelyünkre az alábbi munkakörbe:

GAZDÁLKODÁSI ELŐADÓ

Feladatok:

  • Statisztikák, kimutatások készítése, nyilvántartások vezetése
  • Kimenő számlák készítése, beérkező számlákhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Üzemmérnökség személyügyi nyilvántartásának kezelése, a munkabérek számfejtéséhez szükséges előkészítő munkák elvégzése.
  • Vízbekötésre jelentkező felhasználók adatainak kezelése, bekötési engedélyek, szakvélemények irattárazása vízbázisonként.
  • Ügyfélszolgálati tevékenység
  • Selejtezéssel és leltározással kapcsolatos feladatok ellátása.
  • Irattárazás, iktatás, levelezések, napi postaforgalom bonyolítása.
  • Folyamatos kapcsolattartás más szervezeti egységekkel, felhasználókkal.
  • Írószer és nyomtatványok rendelése, elosztása.

Elvárások:

  • közgazdasági BSC végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • B típusú jogosítvány
  • precíz, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • műszaki ismeretek
  • szakmai gyakorlat

Egyéb információ az állásról:

  • egyéb juttatások: cafeteria, utazási költségtérítés
  • munkakezdés: 2019. május

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Körmend

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.