HÍRÖS DEFEND Kft.
Cégünk A Hirös Gasztro alapjai 2005-re nyúlnak vissza mikor is elkezdtünk foglalkozni a gasztronómia ezen érdekes és kihívásokkal teli üzletágával A kitartó munkánk és cégfilozófiánk gyümölcseként mára egy 1000 m2 –es raktárban több mint 400 féle terméket forgalmazunk Célunk, hogy partnereinkkel hosszú távú, jól prosperáló kapcsolatot alakítsunk ki. Munkatársaink jól felkészült, magasan kvalifikált szakemberek, kiket folyamatosan képezünk annak érdekében, hogy az aktuális jogi , trendeknek megfeleljenek, és ezáltal egyenletesen magas színvonalú szolgáltatást tudjunk nyújtani.
Bővülő csapatunkba

Gasztronómiai Területi képviselő

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    - Kizárólag Gasztronómiai / HORECA / gyakorlattal rendelkezők jelentkezését várjuk.
    • Képviselet és értékesítés Csongrád, Békés megye területén lévő éttermek vendéglátó egységek részére
    • A meglévő ügyfelekkel való kapcsolat ápolása, új termékek bemutatása
    • Új ügyfelek felkutatása
    • Havi beszámoló elkészítése
    • Értékesitési akciók végrehajtása
    • Kintlévőség és reklamációkezelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Igényes, bizalmat keltő megjelenés
    • Dinamikus, határozott személyiség
    • Gasztronómiai termékek területén szerzett néhány éves értékesitési tapasztalat vagy szakács végzettség
    • B kategóriás jogosítvány, 3 év tapasztalattal
    • Jó kommunikációs készség
    • Terhelhetőség, precíz, önálló munkavégzés
    • Kizárólag tapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk.

    A pályázatokat nettó fizetési igény megjelölésével kérjük

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Több éves értékesítői tapasztalat
    • Gasztronómiai alapanyagok területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Maximális szakmai támogatás és rendszeres képzések
    • Céges gépjármű, telefon, laptop
    • Versenyképes fizetés juttatásokkal kiegészítve
    • Magyar munkaadó megbízható háttérrel, biztos munkahely
    • Folyamatos munkalehetőség
    • Fiatalos jó csapat
    • Kulturált munkakörülmények
    • Juttatások: fix alapbér + jutalék

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Békés megye, Csongrád megye

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

A jelentkezem gombra kattintva kérjük csatolja fényképes önéletrajzát. A pályázatokat nettó fizetési igény feltüntetésével várjuk.