„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni!„
Hovány Márton

6 világmárka. Több, mint negyed évszázados szakmai . Több, mint 60.000 elégedett ügyfél.

Ha úgy érzed, hogy valami újra, jobbra vágysz vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, az ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz Magyarország egyik legismertebb és legelismertebb autókereskedelmi cégcsoportjának budaörsi Mercedes-Benz márkaképviseletébe

garázsmester

munkakörbe.

Garázsmester

Milyen feladatok várnak Rád?

  • gépjárművek átvétele
  • gépjárművek kulcsozása – beérkeztetése
  • beérkezett új gépjárművek rendezése
  • telephely rend fenntartása
  • egyéb feladatok ellátása /postai ügyintézés, beszerzés, autó mozgatás/
  • rendezvényeken való aktív részvétel, a marketing osztály segítése

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • bármilyen szakközépiskolai végzettséged van
  • "B" kategóriás jogosítvánnyal és aktív vezetési tapasztalattal rendelkezel
  • jó a kommunikációs készséged
  • pontos és precíz vagy
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismereteid vannak
  • terhelhető és megbízható vagy

Amit előnyben részesítünk:

  • hasonló területeken szerzett tapasztalat
  • Budaörsi vagy környékbeli lakhely

Amit kínálunk:

  • Remek csapat
  • Stabil, perspektivikus munkahely
  • Prémium termékek és munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budaörs, Mercedes-Benz Hovány / Hovány Prémium Automotive Kft.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Személyszállító, Gépkocsivezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budaörs, Ady Endre u. 40.

Ha a legjobb vagy, vagy szeretnél az lenni és ezért hajlandó vagy intenzíven fejlődni, jelentkezz hozzánk!