MONTÁZS KAPU Kft.
Munkatársat keresünk

Garázskapu beépítő

pozícióba.

Mi hisszük, hogy minden kaputulajdonos megérdemli azt az úri kényelmet, hogy kapuját ne kézzel kelljen nyitnia. Éppen ezért mi KAPUKAT NYITUNK az emberek előtt.
Olyan motoros garázs és kertkapukat telepítünk gyorsan használatra készen, amelyek megkönnyítik az életet, ami mögött biztonságban tudhatjuk értékeinket és amiket még unokáink is biztonsággal használhatnak majd.

Információ a céggel és az állásajánlattal kapcsolatban: +36 20 433 2907

Főbb feladatok, munkák:

  • Unod a monoton munkát? Szereted a változatos helyszíneket?
  • Már gyerekkorodban is szerettél építeni, alkotni?
  • Szereted a pörgést és ha már nekiálltál valaminek, akkor azt szereted minél előbb befejezni?
  • A feladatokban a probléma helyett inkább a kihívást látod?
  • Ha igen, akkor mi pont egy olyan munkatársat keresünk, mint amilyen te vagy!
  • Gyere, és dolgozz velünk!
  • Mi hisszük, hogy minden kaputulajdonos megérdemli azt az úri kényelmet, hogy kapuját ne kézzel kelljen nyitnia. Éppen ezért mi KAPUKAT NYITUNK az emberek előtt. Olyan motoros garázs és kertkapukat telepítünk gyorsan használatra készen, amelyek megkönnyítik az életet, ami mögött biztonságban tudhatjuk értékeinket és amiket még unokáink is biztonsággal használhatnak majd.
  • Rád a kapuk beépítésében, javításában és szervizelésében számítunk.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Elvárásunk:
  • - villanyszerelési alapismeretek
  • - B-s jogosítvány
  • - középfokú végzettség
  • - felelősségvállalás
  • - derű
  • - bizalom
  • - tudásvágy
  • - tisztelet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Előnyt jelent:
  • - lakatos ismeretek
  • - szakirányú tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1113 Budapest, Nagyszőlős utca 17.

  • A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatoltan küldje meg önéletrajzát.