Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működés után vállalatunk 2016-ban elnyerte „Az Év Magyar Vállalata” díjat is. 3000 főt maghaladó létszámú munkavállalót foglalkoztatunk és mint-egy 140 kirendeltséggel vagyunk jelen Magyarországon, Romániában és Szlovákiában. A folyamatos nö-vekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

GARANCIÁLIS ÜGYINTÉZŐ

A Te feladataid:

  • Partnerek garanciális ügymenetének kezelése
  • Garanciális termékekkel kapcsolatos műszaki adminisztráció
  • Garanciális és selejtes termékek kezelése
  • Műszaki jegyzőkönyvek, bizonylatok készítése, kezelése
  • Kapcsolattartás a kirendeltségekkel
  • Raktári rend fenntartása

Amit Tőled elvárunk:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Autóalkatrész ismeret előny
  • Műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Egy műszakban történő munkavégzés: hétfőtől-péntekig 8.00-17.00
  • Precíz, megbízható és önálló munkavégzés
  • Erős felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretek
  • Román és/vagy Szlovák nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel

Amit Neked kínálunk:

  • Részvétel egy sikeres csapat munkájában
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Piacvezető, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő vállalati környezet

Pozíció területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Munkavégzés helye:

1097 Budapest IX. Timót u. 5.

Pályázatodat (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése)a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel adatbázisunkba.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Unix Autó Kft. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Garanciális Ügyintéző
  • Rövid pozíció név: Ügyintéző
  • Hirdető cég: Unix Autó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: Partnerek garanciális ügymenetének kezelése Garanciális termékekkel kapcsolatos műszaki adminisztráció Garanciális és selejtes termékek kezelése Műszaki jegyzőkönyvek, bizonylatok készítése, kezelése Kapcsolattartás a kirendeltségekkel Raktári rend fenntartása
  • Elvárások: Középfokú műszaki végzettség Autóalkatrész ismeret előny Műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat előny Egy műszakban történő munkavégzés: hétfőtől-péntekig 8.00-17.00 Precíz, megbízható és önálló munkavégzés Erős felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretek Román és/vagy Szlovák nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.08.14
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 1