220volt Magyarország Kft.
  • Budapesti szaküzletünkbe keresünk garanciális ügyintézőt, az ideális jelölt érdeklődik a számítástechnikai eszközök piaca iránt és tapasztalattal rendelkezik hardverek és perifériák tesztelésében!

    Kollégáink barátságosak és lojálisak, lelkesedésüket csapatépítő eseményekkel és motivációs játékokkal tartjuk fenn.

  • Garanciális ügyintéző (IT)

    Feladatok:

      Munkavégzés helye: XIII. kerület, Béke tér

      Munkarend: Minden hétköznap 9-19 óra között

      - Webáruházunkban kapható termékekkel kapcsolatos garanciális és egyéb ügyintézés

      - Számítástechnikai részegységek tesztelése és azok ismerete
      - Kapcsolattartás a vásárlókkal, információszolgáltatás
      - Napi szintű kommunikáció szervizekkel, beszállítókkal

      - Céges rendezvényeken és leltárakban való részvétel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - Legalább középfokú végzettség

      - Számítástechnikai és egyéb műszaki termékek magabiztos ismerete
      - Jó kommunikációs és szervezőkészség
      - Jó stressztűrő képesség
      - Pontos, precíz, megbízható személyiség
      - Vevőorientált gondolkodás

      - Számítógép felhasználói szintű kezelése

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

      - Számtech hardverek és perifériák haladó szintű műszaki ismerete

    Amit kínálunk:

      - Rendszeres és versenyképes fizetés

      - Hosszútávú, biztos munkahely

      - Fiatalos, jó hangulatú csapat

      - Előrelépési lehetőség

      - Rendszeres, ingyenes közösségi programok

      - Rendszeres, ingyenes céges jóga és foci lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
    • Vevőszolgálat
    • Teljes munkaidő
    • Megváltozott munkaképességű

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1135 Budapest, Szegedi út 42.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér

    Amennyiben képességei és tapasztalatai megfelelnek az elvárásoknak, küldje el a fényképes önéletrajzát a fizetési igényének megjelölésével, köszönjük!