A CORDIA a Futureal Csoport leányvállalata: lakóingatlanok fejlesztésével foglalkozik. Középtávú célkitűzésünk, hogy a közép-kelet-európai és délkelet-európai régiók vezető lakóingatlan fejlesztő cégévé váljunk. Tevékenységünk jelenleg Budapestre, Bukarestre, Krakkóra és Varsóra terjed ki, de újabb és újabb területek bevonásával folyamatosan szélesítjük tevékenységi körünket.

Szívvel-lélekkel azon vagyunk, hogy az általunk épített lakások igazi otthonokká váljanak.

Biztonságos, élhető, modern lakásokat építünk, különleges és egyedi építészeti megoldásokkal, amelyek közül több már rangos szakmai díjakkal is büszkélkedhet.

A megépült társasházaink garanciális ügyeket végző csapatába keresünk most

Garanciális ügyintéző

munkatársat.

Feladatok

  • Lakóingatlan fejlesztésekhez kapcsolódó garanciális ügyintézés keretében az ügyfelektől érkező reklamációk kezelése és vizsgálata.
  • Helyszíni szemlézés, a bejelentett hiba okának műszaki feltárása.
  • Jegyzőkönyv készítése.
  • Kapcsolattartás a kivitelező cégekkel.
  • Adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Jelentési kötelezettség a Garanciális Vezető felé.

Amiben szeretnénk, hogy tapasztalt legyél:

  • Építészmérnök vagy Építőmérnök vagy Magasépítő technikusi végzettség
  • Garanciális ügyek kezelésében tapasztalat az építőipari szektorban, lakóingatlan területen
  • B kategóriás Jogosítvány
  • Magas fokú problémakezelési képesség
  • Panaszkezelésben jártas, empatikus személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, Corvin-negyed

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.