Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Egy határozott és magabiztos

Garanciális ügyintéző

munkatársat keresünk

    Magyarország egyik meghatározó ablak, ajtó kereskedelmi cége keres Budapest XXII. Kerületében működő értékesítési pontjára Garanciális ügyintéző munkatársat keres.

    Cégünk, 6 éve kezdte működését. Dinamikus fejlődése beszállítóinkkal és munkatársainkkal szemben támasztott magas minőségi követelményeknek köszönhető. Tevékenységünkből eredően szükség van a garanciálisan felmerült kérések/kérdések gyors szakszerű kezelésére. Erre a területre keressük most új munkatársunkat.

    Garanciális ügyintézőként a Te feladatod lesz többek között az ügyfeleinkkel történt egyeztetés, beszállítóinkkal garanciális kapcsolattartás, munkaszervezés, logisztika megszervezése, a munkalapok átvétele, az elvégzett munkák kontrollálása, adminisztrálása. Munkád eredményeként, a problémák rövid átfutási idővel oldódnak meg.

    Ahhoz, hogy jól tudd elvégezni ezt a munkakört szükséged lesz, műszaki végzettségre és 1-2 éves tapasztalatra az építőipar területén. Jó kommunikációs képességre, szóban és írásban, valamint képesnek kell lenned jó kérdéseket feltenni a probléma felméréséhez.

    Munkádhoz segítségképpen biztosítunk alapképzést, későbbiekben folyamatos szakmai továbbképzéseket. Ha szükségét érzed a háttérből egy szakmai mentor támogatását.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1222 Nagytétényi út 60..

Tudj meg többet a munkáról, add le szakmai önéletrajzod! Munkatársunk felveszi veled a kapcsolatot.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Áron Ház Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Garanciális ügyintéző
  • Rövid pozíció név: Garanciális ügyintéző
  • Hirdető cég: Áron Ház Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXII. kerület
  • Feladatok: Garanciális ügyintézőként a Te feladatod lesz többek között az ügyfeleinkkel történt egyeztetés, beszállítóinkkal garanciális kapcsolattartás, munkaszervezés, logisztika megszervezése, a munkalapok átvétele, az elvégzett munkák kontrollálása, adminisztrálása. Munkád eredményeként, a problémák rövid átfutási idővel oldódnak meg.
  • Elvárások: Ahhoz, hogy jól tudd elvégezni ezt a munkakört szükséged lesz, műszaki végzettségre és 1-2 éves tapasztalatra az építőipar területén. Jó kommunikációs képességre, szóban és írásban, valamint képesnek kell lenned jó kérdéseket feltenni a probléma felméréséhez.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-20