VALEO SIEMENS EAUTOMOTIVE HUNGARY KFT.

A Valeo és a Siemens közös vállalatot hoztak létre annak érdekében, hogy globális műszaki szakértelmüket vállalkozó szellemmel ötvözve vezető szerepet töltsenek be az elektromos mobilitás forradalmában – nagyfeszültségű komponensekkel és az elektromos járművek széles köréhez fejlesztett rendszerekkel. Fiatal és agilis vállalat vagyunk, úttörők az elektromos motorok növekvő piacán. Történetünk rövid, de sikerekkel teli, köszönhetően a hagyományos gondolkodási sémákkal szakító, sokszínű csapatunknak. Az elektromos járművek a városaink forgalmát tisztábbá és csendesebbé teszik. Az innovatív technológiákkal és a legújabb fejlesztésekkel - a villamos motorok, az inverterek és a töltők valamint a teljesen integrált elektromos hajtásláncok - a Valeo Siemens eAutomotive hozzájárul az alacsony károsanyag kibocsátású jövőhöz.

Ön tehetséges szakember, aki szeretne nyomot hagyni maga után a világban? Jelentkezzen hozzánk az alábbi pozícióra:

Garanciális minőségbiztosítási mérnök

Pozíció leírása

  • Egységes rendszer kiépítése és működtetés a gyáron belül a garanciális problémák kezelésére, mutatók követésére
  • Vevői minőségügyi megállapodások felügyelete
  • Vevők rendszeres látogatása, garanciális kiesések összegyűjtése, összegyűjtetés, elemzési eredmények összegzése és vevőnek történő bemutatása
  • Garanciális dokumentációk/statisztikák követése, a menedzsment számára minden hónap elején statisztikák készítése a kiesések alakulásáról
  • A minőségbiztosítási mérnökök munkájának szakmai irányítása a garanciális ügyek kezelésére vonatkozóan
  • Elektronikai gyártóterületen szerzett szakmai tapasztalat
  • 8D, PDCA, APQP, PPAP, MSA, FMEA, SPC ismeret
  • Oracle adatbázis ismeret előny
  • Költségvetés elkészítése a területre vonatkozóan, költségek ellenőrzése jelentések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki területen)
  • Minőségbiztosításban szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • Termelési minőségbiztosítási területeten szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • MS office felhasználói szintű ismerete, táblázatkezelés (gyakorlott problémamegoldó), előadások
  • készítése (rutinfeladatok)
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete pl. SAP alapszintű ismeret
  • Elemző készség
  • Rendszerező készség
  • Önállóság

Előny:

  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete
  • Belső auditori képesítés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, cafeteria, étkezési
  • hozzájárulás, bejárási támogatás, iskolakezdési támogatás, kedvezményes szemüveg készítési
  • lehetőség)
  • 13. havi juttatás
  • Sport- és szabadidős tevékenységek támogatása
  • Tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök
  • Komoly szakmai kihívások egy bővülő nagyvállalatnál
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém

Jelentkezni a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.