Szívesen dolgoznál egy agilis, fiatal szervezetben? Szeretnéd a szakmai tudásodat kamatoztatni egy olyan helyen, ahol az innovatív technológiáknak és a legújabb fejlesztéseknek köszönhetően az elektromos motorok hozzájárulnak az alacsony károsanyag kibocsátáshoz? Akkor Téged keresünk!

Garancia mérnök – elektronikai területre

Amilyen feladataid lesznek:

  • Visszaérkező garanciális termékek analizálása, dokumentálása
  • Technikailag elemezni az elektronikai termékekben felmerülő hibákat
  • Statisztikai elemzések készítése
  • Szakmai egyeztetés a partnerekkel, társosztályokkal, valamint a külföldi R&D központtal

Amit elvárunk Tőled:

  • Villamosmérnöki vagy mérnök informatikai végzettség
  • Erős elektronikai ismeret
  • Legalább 3 év tapasztalat hasonló munkakörben (tesztmérnök, minőségbiztosítási mérnök, analízis mérnök, garancia mérnök stb.)
  • Folyékony aktív nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent számodra:

  • Ha van autóipari tapasztalatod
  • Beszélsz németül

Amiért érdemes itt dolgozni:

  • Kiemelkedő alapbér tapasztalattól függően
  • Gazdag juttatási csomag egészíti ki az alapbéred (cafeteria, 13. havi fizetés, bónusz, sporttámogatás, utazás támogatás stb. )
  • Fiatal, lendületes szervezetnél kamatoztathatod a szakmai tudásod

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.