A Knorr-Bremse vállalatcsoport a világ vezető közúti haszonjármű és vasúti fék, felfüggesztés és menetdinamikai járműrendszerek gyártója és fejlesztője. A vállalat a biztonságos, innovatív és gazdaságos termékek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével a piacvezető technológia mellett kötelezte el magát.

A kecskeméti székhelyű Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft. a cégcsoport Haszonjármű Üzletágának stratégiai fontosságú gyártó és fejlesztőbázisa.

Ha kedvet és tehetséget érez a nemzetközi konszern egyik legnagyobb egységéhez
csatlakozni kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét.

A Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft. új munkatársat keres a következő pozícióba:

GALVÁNÜZEMI MÉRNÖK

Főbb feladatok, munkák:

  • Aktív részvétel a napi (műszaki, folyamatszintű) problémák elhárításában
  • Gyártási folyamatok fejlesztése: elektrolitikus- és kézi sorjázás, eloxálás, passziválás, mosás, impregnálás, vízkezelés
  • Gyártási költségelemzés, lehetséges költségmegtakarítások feltárása, a szükséges akciók kivitelezése, beruházások műszaki felügyelete
  • Áttelepítésben való részvétel (telephelyek között)
  • Új termékek gyártásba integrálása
  • Folyamat- és technológiai fejlesztések megtervezése és kivitelezése a termelési hatékonyság növelésére (OEE)
  • Munkavédelmi-, munkabiztonsági rizikók csökkentése, ergonómiai fejlesztések
  • Műveletterv készítés, cikkszám generálás és karbantartás SAP-ban
  • Gyártási-, ellenőrzési- és gépkezelési utasítások készítése, aktualizálása
  • Eljárások oktatása fizikai dolgozók számára
  • Automata sorok programjainak és egyéb mérnöki adatbázisok kezelése
  • PFMEA tanulmányok készítésében, reklamáció elemzésben és auditokon való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vegyész- vagy gépészmérnök szakirányon
  • Felületkezelési technológiákban szerzett többéves gyakorlat
  • Precíz és szervezett munkavégzés akár csapatban, akár önállóan is
  • Autóipari tapasztalat alumínium megmunkálás területén
  • Dinamikus, tanulni vágyó munkatárs
  • Jó kommunikációs képesség
  • MS Office programok magabiztos ismerete
  • Gyakorlat vállalatirányítási szoftver használatában

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • PLM, SAP rendszerek ismerete
  • Forgácsolási-, CNC tapasztalat
  • Minőségügyi eszközök ismerete (Automotive Quality Core Tools)
  • Középfokú angol-, vagy németnyelv tudás

Munkavégzés helye:

Kecskemét, 6000 Georg Knorr u. 8.