AEROMETAL Kft.

Galvanizáló

Hirdetés szövege:

    GALVÁNÜZEMI SZAKMUNKÁS vagy BETANÍTOTT MUNKÁS

    FELADATOK:
    - Fémipari termékek felületkezelése, tisztítása, csomagolása,
    - Az elvégzett munkafolyamat és ellenőrzésének dokumentálása.

    ELVÁRÁSOK:
    - Jó munkabíró képesség,
    - Precíz, pontos és gyors munkavégzés,
    - Kitartás, határozottság,
    - Jó alkalmazkodóképesség,
    - Műszakos munkarend.

    AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
    - Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
    - Anyagvizsgálati és kémiai alapismeretek.

    AMIT KÍNÁLUNK:
    - Határozatlan idejű munkaszerződés,
    - Versenyképes jövedelem ( bejárási, lakhatási támogatás, kiemelt orvosi szolgáltatások, cafetéria)

    - Igény esetén SZÁLLÁS biztosítása
    - Továbbtanulási támogatások/szakképzések,
    - Céges buszjárattal munkába járás támogatása,
    - Folyamatos szakmai és személyes fejlődés támogatása.

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Egyéb fizikai munka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2038 Sóskút