Szenvedélyünk a logisztika.

Felkapjuk, tároljuk, csomagoljuk, szervezzük, elvisszük, elhozzuk.

Mint a sivatagi szél, hiszen mi mindig célba érünk.

Fontos nekünk, hogy Te azt a feladatot végezd, amiben igazán jó vagy.

Fontosak Neked a változatos feladatok? Önállóan és gyorsan dolgozol?

Csatlakozz hozzánk most

Fuvarszervező üzletkötő

pozícióba keressük új munkatársunkat!

Az alábbi feladataid lesznek:

  • Nemzetközi közúti fuvarok szervezése, lebonyolítása és rögzítése
  • Ügyfélkör kiépítése, forgalom növelése, új megbízók akvirálása
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, alvállalkozókkal
  • Árajánlatok és egyéb kalkulációk készítése, letárgyalása
  • Az esetlegesen előforduló reklamációk kezelése
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, pontos adminisztrálása

A feladat betöltéséhez elengedhetetlen:

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Szállítmányozásban és telefonos értékesítésben szerzett 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos adminisztráció

Ami előnyt jelent:

  • Francia / spanyol / német nyelv ismerete
  • Szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat
  • Piaci kapcsolatok

Szükséges kompetenciák:

  • Dinamikus, önállóan dolgozni tudó személyiség
  • Határozottság
  • Értékesítési és ügyfélorientált szemlélet
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Problémamegoldó- és szervező készség

Amit cserébe kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődés, továbbképzés
  • Versenyképes bérezés és egyéb ösztönzők
  • Emberközpontú, családbarát vállalati kultúra

Budapest, belvárostól 10 perc - Boráros tértől 2 HÉV megálló

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1211 Petróleum utca 2.

Nálunk vidám, profi csapat, kemény munka, piaci verseny, és egy megbízható cég stabilitása vár! Hisszük, hogy munkatársaink hozzájárulnak vállalatunk fejlődéséhez, és elkötelezettek vagyunk abban, hogy fejlesszük őket.

Ha szereted a felelősségteljes munkát, akkor küldd el önéletrajzodat bérigény megjelölésével „Fuvarszervező üzletkötő” jeligére.