A Steelvent Zrt. húzott acélgyártó bátonyterenyei gyáregységébe 1 fő

fuvarszervező

munkatársat keres:

Feladatok:

  • Belföldi közúti fuvarszervezés
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, fuvarozókkal
  • Potenciális, megbízható alvállalkozók felkutatása, együttműködés kialakítása
  • Fuvarmegbízások precíz, költséghatékony teljesítése
  • Szállítások nyomon követése, teljes körű adminisztrációja
  • Díjkalkulációk készítése

Elvárások:

  • Szakirányú vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség, terhelhetőség
  • Önállóság
  • Pontos, megbízható munkavégzés önállóan és csapatban is

Előny:

  • Szállítmányozói-fuvarszervezői gyakorlat, jellemzően közúti FTL és/vagy LTL

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, juttatási csomag
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Kulturált munkakörülmények
  • Lendületes csapat, barátságos légkör
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Bátonyterenye