Fuvarszervező

Hivatkozási szám: SEGA-0103

Vállalatunk a több mint 7000 főből álló, nemzetközi SEG Automotive cégcsoport tagja. Büszkék vagyunk arra, hogy Miskolcon gyártó üzemünk eredményeivel és fejlesztési központunk innovációival egyaránt hozzájárulunk a jövő autóipari termékeinek megalkotásához.

A következő feladatok várnak Rád csapatunkban:

  • Közúti, tengeri és vasúti szállítási feladatok megszervezése és lebonyolítása
  • Költségek alacsony szinten tartása, azok minimalizálása
  • Szállítások nyomon követése, kimutatások készítése
  • Nemzetközi szabályozások, egyezmények, korlátozások betartásának figyelemmel kísérése, különös tekintettel a veszélyes áruszállításra.
  • Szállítási sérülés esetén a reklamáció teljeskörű intézése és koordinációja
  • Közlekedési korlátozások nyomon követése és riportálása
  • Fuvarozók fuvarszámláival kapcsolatos eltérések kezelése, szükség esetén reklamáció benyújtása

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Legalább felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 2-3 év logisztikai fuvarszervezésben szerzett tapasztalatod van
  • Középszinten beszélsz angol nyelven
  • Ms Office felhasználói szintű ismereteivel rendelkezel

Mi vár rád, ha csatlakozol?

  • Modern munkahelyi környezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes jövedelem, havi teljesítménybónusz
  • Munkába járás támogatása

Érdekesnek találja ezt a lehetőséget?
Úgy érzi alkalmas a feladatok ellátására?

JELENTKEZZEN!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Miskolc

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.