PRIME RATE Kft.
  • A Prime Rate Kft. Magyarország legnagyobb és legmodernebb íves digitális és ofszet nyomdája. Csatlakozz hozzánk, és ismerj meg működés közben egy olyan vállalatot, amely élen jár az ügyféligények kiszolgálásában a vizuális megvalósítás területén, ahol komplex megoldásokban gondolkodunk, ahol a szakmaiság és a kreativitás harmonikusan illeszkednek egymáshoz. Kínálatunkban a vállalati nyomdatermékek mellett különleges kivitelű és díjazott termékpalettával tesszük sikeresebbé megrendelőinket.

  • Fuvarszervező

    Főbb feladatok, munkák:

      • Belföldi és nemzetközi fuvarszervezés.
      • A gépkocsivezetők és az alvállalkozók koordinálása.
      • Folyamatos együttműködés a társterületekkel.
      • Szállítási dokumentációk kezelése, adminisztrálása, riportok készítése.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Végzettség

      • Középfokú végzettség

      Szakmai tapasztalat

      • Szállítmányozás területén szerzett min. 1-3 éves tapasztalat.
      • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete.
      • Vállalatirányítási rendszerben szerzett felhasználói jártasság.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Nyomdaipari tapasztalat.
      • Logisztika más területén szerzett tapasztalat.
      • ,,B” kategóriás jogosítvány.
      • Angol és/vagy német középfokú nyelvtudás írásban és szóban.

    Amit kínálunk:

      • Stabil, hosszú távú pozíció
      • Versenyképes jövedelem
      • Fiatal, dinamikus csapat
      • Jó hangulatú munkakörnyezet
      • Szakmai fejlődési lehetőség
      • Oktatási lehetőségek

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
    • Logisztikus, Fuvarszervező
    • Szállítmányozó
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2100 Gödöllő, Pattantyús Ábrahám körút 16.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Jelentkezését fényképes önéletrajzával és jövedelemigényének megjelölésével várjuk!