Lando Hungaria Kft.

Munkatársat keresünk

Fuvarszervező

pozícióba.

A Lando Hungaria Kft. 19. éve működik a magyar fuvarpiacon, közúti szállítmányozással foglalkozunk. Új projekt bevezetése kapcsán keresünk új kollégát, akinek a segítségével fejleszteni tudjuk a román irányú fuvarszervezésünket.

Főbb feladatok, munkák:

  • fuvarozókkal és partnerekkel napi kapcsolattartás,
  • közúti fuvarfeladatok optimális megoldása,
  • járművek, szállítmányok koordinálása,
  • adminisztrációs feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • minimum középfokú végzettség,
  • társalgási szintű román és német / angol nyelvismeret,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség,
  • előzetes szakmai tapasztalat.

Amit nyújtani tudunk:

  • versenyképes fizetés,
  • biztos, nemzetközi háttér,
  • jó munkahelyi légkör, szép munkakörnyezet.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Szállítmányozó

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Román (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1046 Budapest, Kiss Ernő utca 3.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát.