A Ger-Zsom Kft. 2004-ben alakult. Fő profilunk a nemzetközi szállítmányozás és fuvarozás.
Győri irodánkba keressük leendő

fuvarszervező

kollégánkat!

Aki:

  • németül és/vagy angolul beszél (ha olaszul, az sem baj),
  • kitűnő a kapcsolatteremtő képessége,
  • talpraesett, bírja a kihívásokat.

Amit nyújtunk:

  • családias, vidám hangulat,
  • nyelvtudásod továbbfejlesztése – már a betanulási időszak alatt is,
  • rugalmas hozzáállás – „hisszük, hogy mindent meg lehet beszélni”,
  • sok stressz – nincs két egyforma nap,
  • „keleti kényelem” - nyugati bérezés.

Főbb feladatok, munkák:

    A fuvarszervező telefonon és interneten tartja a kapcsolatot többnyire külföldi ügyfeleinkkel. Szállítmányozói rendeléseket vesz át megbízóinktól, szállítások menetét felügyeli, kapcsolatot tart gépkocsivezetőinkkel, alvállalkozóinkkal, elvégzi az ügyviteli adminisztrációs munkát és a hivatalos levelezést. Irodatechnikai, számítástechnikai és multimédiás eszközöket kezel.

    Fuvarszervezői jártasság nem feltétel. Fuvarozói, szállítmányozói tapasztalat előny.

    A fő, hogy belevaló légy!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Győr

Fényképes önéletrajzodat várjuk a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.