Fuvarszervező (FTL, LTL)

Az Eurogate Logisztikai Csoport, egy londoni székhelyű, magyar tulajdonban lévő vezető nemzetközi logisztikai céghálózat, amely 6 országban, 13 irodából álló hálózattal szolgálja ki nemzetközi ügyfeleit; multinacionális és helyi nagyvállalatokat, KKV-kat. A vállalat jelen van minden kulcs modalitásban: közúton (komplett, részrakomány, gyűjtőszállítás), levegőben, tengeren, vasúton, multimodális és túlméretes, veszélyes áru és hőmérséklet szabályozott áruk szállításában, valamint kompjegy értékesítésben. A céghálózat több mint 200, magasan képzett szakembert foglalkoztat.

A magyarországi vállalat csapatába keresünk Fuvarszervező pozícióra munkatársat.

Az ideális jelölt jó szervező készségű, motivált, önálló munkavégzésre alkalmas, energikus, és rugalmas. Ügyfélorientált, nyitott, oldott személyiség jó stressztűrő képességgel.

Munkája során a megbízói igényeket magas színvonalon teljesíti, a vállalat által a munkakörhöz rendelt célkitűzések, profitabilitás teljesítése mellett.

Munkaköri feladatok:

  • Nemzetközi közúti fuvarok szervezése
  • Kapcsolattartás megbízókkal
  • Ügyfélmegrendelések kezelése, szervezés, szállítási igényeik teljesítése,
  • Árajánlatok készítése, az ügyfélportfolió fejlesztésében való aktív részvétel
  • Kapcsolat építés a fuvarosokkal, kiszállítások és begyűjtések koordinálása
  • Fuvarok rögzítése és adminisztrációja, a vállalatnál használt informatikai szoftverek segítségével
  • A vállalat által a munkakörhöz rendelt célkitűzések, profitabilitás teljesítése
  • Meghatározott egyéni célkitűzések teljesítése

Tapasztalat, készségek, elvárások:

  • 3+ éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben szállítmányozási vagy fuvarozói szektorban
  • Nyugat- és/vagy kelet-európai viszonylatok ismerete
  • Fuvarozói piac mélyreható ismerete
  • Közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Számítógépes és szakmai szoftverek ismerete (MS Office, szállítmányozói szoftverek felhasználói szintű ismerete, stb.)
  • Aktív angol nyelvtudás (német előny)
  • Meglévő ügyfélkör előnyt jelent
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség

Az ideális pályázó:

Olyan munkatársat keresünk, akire jellemző a(z)

  • FTL és LTL szállítmányozás és fuvarozói piac mélyreható ismerete
  • jó szervezettség és szervező képesség,
  • motiváltság, eredményorientált szemlélet
  • analitikus gondolkodásmód
  • önálló munkavégzésre alkalmasság,
  • energikus, rugalmas, határozott személyiség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • stressztűrő képesség
  • csapatszellem
  • nyitott, oldott személyiség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1021 Budapest, Hűvösvölgyi út 89.