Teljes munkaidő
Partnercégünk több évtizedes tapasztalattal, kiemelkedő szakmai tudással, magas színvonalú, megbízható szolgáltatást kínál partnereinek. Megbízásukból talpraesett, jól kommunikáló munkatársakat keresünk

Fuvarszervező diszpécser

munkakörbe.

Feladatok:

  • A vevők ellátásához kiépített távfelügyeleti rendszer ellenőrzése
  • A cseppfolyós termékek szállításának tervezése
  • A vevői igények kielégítéséhez szükséges termékek gyártásának biztosítása
  • Folyamatos, szoros kapcsolattartás a termeléssel
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, a szállítmányozást végző kollégákkal és a külföldi partnerekkel (angol nyelven is)
  • A szállítmányozáshoz szükséges adminisztráció elvégzése, EKÁER rendszer használata
  • Készletkezeléssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Adatszolgáltatás, jelentések készítése
  • Egyéb ad hoc jellegű feladatok ellátása

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú logisztikai szakirányú végzettség
  • Legalább 2-3 éves logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Aktív kommunikációképes Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Önálló, nyitott, proaktív személyiség
  • Megoldás fókuszú, folyamatorientált gondolkodásmód
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Utazási hajlandóság, továbbképzések vállalása

Előny:

  • Navision/ SAP program / integrált vállalat irányítási rendszer ismerete
  • ADR, EKÁER rendszerben való tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Motiváló bérezési csomag
  • Béren kívüli juttatás
  • Kihívást jelentő és változatos feladatok
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Lendületes és összetartó csapat
  • Hosszú távú, stabil lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Diszpécser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Gyöngyöshalász

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy keresse fel kollégánkat:
Kiss Mária a +36 30 991 4187 telefonszámon!