Futar.hu Logisztikai Kft.

40-300 kg közötti nagy méretű csomagok országos kézbesítésével foglalkozunk. A Futarhu Logisztikai Kft. futarszolgalathu márkanév alatt országos szállítói hálózatot üzemeltet. Járatokat indítunk webáruházi partnereink kiszolgálása céljából. Következetes magas színvonalú teljesítményt nyújtunk és felelősséggel végezzünk munkánkat.

Fuvarszervező diszpécser

    A munkád pozitív eredménye, hogy az ügyfeleink címzettjei időben és épségben megkapják a küldeményeiket.

Főbb feladatok, munkák:

    Különböző nagy méretű csomagok (fitnesszgépek, bútorok, fehéráru) szállítása céljából egyedi járatterveket kell készíteni az eseti megrendelések alapján. Számításba kell venni a termékek méreteit, az áruk jellegét, a szállítási határidőt, a gazdaságosságot és az ügyfelek egyedi kéréseit.

    • napi egyedi országos járattervezés

    • felvételek napon belüli szervezése Budapesten és Pest megyében

    • teljes körű kapacitástervezés

    • teljesítéssel összefüggő problémakezelés alkalmazottakkal és fuvarozó alvállalkozókkal (egyéni és országos hálózatok)

    • járattörléssel összefüggő kárenyhítés, megrendelők értesítése, mentesítő járatok szervezése

    • megrendelések feldolgozása, ajánlatok készítése, statisztikák készítése

    Családi vállalkozásunk 13 éves, stabilan működik, pontosan fizet, fizetéseket minden hónap utolsó munkanapján napján elutaljuk. Telephelyünk címe, munkavégzés helye: 1097 Budapest, Kén u. 6. A telephelyen 3 irodában 10 kolléga szervezi és irányítja a napi tevékenységet.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Belföldi fuvarszervezési tapasztalat

    • Középfokú végzettség

    • Excel táblázatkezelő alapos ismerete, Google levelező és térképszoftver ismerete

    • Határozott jó problémamegoldó képesség, logikus gondolkodás

    • Nagy terhelés mellett is pontos-, megbízható munkavégzés

    • Stabil angol üzleti levelezés képessége előnyt jelent

    A feladat elvégzéséhez szükséges magas fokú városismeret, gyors hatékony kommunikáció. Szükség van önálló döntések meghozatalára, ugyanakkor a csapatmunka elengedhetetlen az optimális eredmény eléréséhez. A munka összetett, változékony.

Amit kínálunk:

    • Hatékony munkaeszközök

    • Saját munkaállomás

    • Hivatalos szabadságok tényleges és rugalmas kiadása

    • Jó hangulatú munkaköri légkör

    • Szakmai fejlődési lehetőség

    • Biztos munkaadói háttér

    A munkaidő 8-16-ig, ill. 10-18-ig hétköznapokon

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Kén utca 6.

Havi nettó fizetési keret:

250 000 HUF

A jelentkezéshez kérlek csatold önéletrajzodat és mutasd be a munka szempontjából szerzett releváns munkatapasztalatodat.