A DHL Freight Magyarország Kft.

Európa egyik legnagyobb közúti szállítmányozója

Fuvarszervező

kollégát keres

Főbb feladatok:

  • DHL Freight kiemelt ügyfelének nemzetközi küldeményeinek tervezése, szervezése, nyomonkövetése, rendszerben történő kezelése
  • Küldemények státuszáról folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozóval és az ügyféllel magyarul és angolul (szóban és írásban)
  • A tevékenységhez és a fuvarszervezéshez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása
  • A beérkezett küldemények adatainak számítógépes rendszerbe történő bevitele, szükség esetén az adatok ellenőrzése, korrigálása a rendszerben
  • Visszáru küldemények kezelése
  • Alvállakozó számlák ellenőrzése
  • Heti konferenciahívásokon való részvétel és a DHL Freight HU képviselése

Elvárások:

  • logisztikai végzettség előnyt jelent
  • minimum 2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás szóban és írásban
  • pontos munkavégzés
  • jó kommunikációsképesség
  • jó probléma megoldó képesség
  • rugalmasság

Amit mi kínálunk:

  • kihívást jelentő feladatok a napi rutin mellett
  • jó munkahelyi légkör
  • versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások

a DHL Freight Magyarország székhelye, Budapest XVIII.ker. BUD Nemzetközi Repülőtér (bejáráshoz céges buszt biztosítunk)

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XVIII. kerület

Amennyiben szeretne csapatunkhoz csatlakozni, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva. A tárgy mezőbe írja be: Belföldi fuvarszervező