Fűtőművezető

Pályázati felhívás

A Félegyházi Fejlesztési Nonprofit Kft. pályázatot hirdet „fűtőművezető” munkakör betöltésére.

A munkavégzés helye: 6100 Kiskunfélegyháza Darvas tér 1/a., valamint a társaság távhőszolgáltatási körzete

A megbízás jellege: határozatlan időre szóló munkaviszony

Foglalkoztatás jellege: 8 órás, rugalmas munkavégzéssel

Feladatok:

  • Kiskunfélegyháza Város távhőszolgáltatásának ellátásbiztoságának folyamatos fenntartása;
  • távhőszolgáltatás során keletkező adatok dokumentálása, naprakész adminisztráció vezetése;
  • fizikai állomány irányítása, vezénylése;
  • hibaelhárítások szakmai irányítása;
  • karbantartások ütemezése, szakmai irányítása;
  • fejlesztési javaslatok megtétele;
  • fejlesztések műszaki előfeltételeinek a biztosítása;
  • kommunikáció szerződéses partnerekkel;
  • egyeztetések lebonyolítása,
  • beszerzésekhez javaslattétel.

Munkavégzés díjazása:

Megállapodás szerint a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. tv. figyelembevételével.

Elvárások:

  • Épületgépész / gépész főiskolai vagy egyetemi szintű végzettség,
  • felhasználói szintű informatikai ismeret (MS Office, Google Docs),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • büntetlen előélet,
  • megbízhatóság, pontos munkavégzés, felelősségtudat.

Pályázat részeként benyújtandó:

  • fényképes önéletrajz

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:

A benyújtott dokumentumok megfelelősége esetén a kiválasztott pályázók felvételi elbeszélgetésen vesznek részt.

Előnyt jelentő kompetenciák:

  • hasonló munkaterületen szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat,
  • kiváló szintű kommunikációs és szervezői készség.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021.05.10-ig.

A pályázat elbírálásának határideje: A beérkezés sorrendjében, folyamatosan.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Épületkarbantartó
  • Üzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6100. Kiskunfélegyháza Darvas tér 1/a.

A pályázat benyújtásának módja:

Fényképes önéletrajzzal személyesen székhelyünkön, vagy postai úton. (6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth u. 1.) vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.