W.G.R. Kft.
  • Cégünk 15 éve stabil partnere a globális szinten jelenlévő DHL Express Magyarország Kft-nek.Folyamatos munkalehetőség, rugalmas, partneri viszony a kollegákkal.

  • Munkatársat keresünk

    Futár

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Futár kollegát keresünk a DHL debreceni raktárába érkező küldemények kiszolgáltatására.
      Fő feladatok az áru gondos kezelése , megfelelő helyre történő szortírozása, és az ügyfelekhez időben való eljuttatása céges logo-val ellátott furgonokkal.
      Van lehetőség helyettesítő futárként, alkalmi munkavégzésre.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      B kategóriás jogosítvány, büntetlen előélet, rendezett megjelenés, ügyfélbarát hozzáállás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      C kategóriás jogosítvány, gyakorlat hasonló munkakörben

    Amit kínálunk:

      Biztos munka a bizonytalan időkben is, tiszta, rendezett környezet,szabad hétvége, fiatalos, lendületes csapat.Korrekt fizetés, időben utalva,minden hónapban.

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    4225 Debrecen

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon

    Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!