Szekszárdi TÉR Nonprofit Kft.
  • Különleges koncepciójú éttermünk egyediségét az adja, hogy a vezetőkön kívül minden
    munkavállaló megváltozott munkaképességű, egészségkárosodott.
    XII. kerületi Hegyvidék Ízlelő étteremünk csapatába keressük leendő FUTÁR munkatársunkat.
  • Bővülő csapatunkba

    Futár

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      • összekészített rendelések kiszállítása
      • termékminőség megőrzése a szállítás alatt
      • a vásárlók udvarias és gyors kiszolgálása
      • csapattagokkal jó hangulatban, közösen dolgozni

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA
      • megváltozott munkaképességű vagy (ez követelmény – kérlek, csak akkor jelentkezz, ha orvosi papírral tudod bizonyítani, az egészségkárosodásod mértékét, vagy fogyatékosságodat)
      • saját autód vagy robogód van (ez is követelmény)
      • jó helyismerettel rendelkezel
      • precíz és megbízható vagy
      • szereted az új kihívásokat
      • szeretsz csapatban dolgozni
      • szeretnél egy dinamikusan fejlődő társadalmi vállalkozás részese lenni

    Amit kínálunk:

      AMIT NEKED KÍNÁLUNK
      • bejelentett, hosszú távú munka
      • kedvezményes étkezés
      • remek csapat, kiváló hangulat, csapatépítés
      • egy jó ügy képviseletének lehetősége

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
    • Részmunkaidő 4 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1126 Budapest, Böszörményi út 23.

    Jelentkezéshez kérjük küldje el fényképes önéletrajzát.