Futár / szállító

Főbb feladatok, munkák:

    UPS futárszolgálat győri alvállalkozója futár munkatárat keres!

    UPS alvállalkozója: (24H PARCEL ZRT.)

    Rendelkezel B vagy C kategorás jogosítvánnyal? Szeretsz vezetni? Rendelkezel tapasztalattal szállítási területen! Könnyen megtalálod a közös hangot az ügyfelekkel és jó viszonyt alakítasz ki velük?

    Ha igen nálunk a helyed!!!

    Ha pályakezdő vagy az sem probléma.

    AMIT NEKED KÍNÁLUNK:

    • Kiemelkedő fizetés, garantált alap és bónusz!!!
    • Új autók (klíma, tolatóradar...)
    • Határozatlan idejű munkaszerződés
    • Teljes Barna munkaruha szett, barna autó (mint a filmekben)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Áruk felvétele a győri központban, majd az áruk kiszállítása a régióban
    • Vezetési tapasztalat 3,5 tonnás teherautóval
    • Az áru pontosan kiszállítása az ügyfeleknek
    • Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság
    • Csomagokinformációk berögzítése PDA-ba

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9081 Győrújbarát

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal a jelentkezem gombra kattintva.