24H PARCEL ZRT.

Futár / szállító

Főbb feladatok, munkák:

    24H Parcel Zrt. munkatársat keres!
    Rendelkezel B vagy C kategorás jogosítvánnyal? Szeretsz vezetni? Rendelkezel tapasztalattal szállítási területen! Könnyen megtalálod a közös hangot az ügyfelekkel és jó viszonyt alakítasz ki velük?
    Ha igen nálunk a helyed!!!
    AMIT NEKED KÍNÁLUNK:
    • Kiemelkedő fizetés
    • Határozatlan idejű munkaszerződés
    • Budapest vagy Budapest környéki
    • Győr vagy Győr környéki
    • Éjszakai vagy nappali műszakra
    • Jelentkezésedben jelöld, hogy melyik műszakra jelentkeznél és, hogy melyik területről.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    A TE FELADATAID:
    • Áruk felvétele a Budapesti központban, majd az áruk kiszállítása a Budapesten és agromerációban
    • Vezetési tapasztalat 3,5 tonnás teherautóval
    • Vezetési tapasztalat 12 vagy 18 tonnás tehergépkocsival
    • érvényes GKI; hátfalkezelő engedély
    • Az árut pontosan kiszállítsd az ügyfeleknek
    • elsősorban Budapest vagy Győr környéki kollégát keresünk
    • Nappali vagy Éjszakai műszakra

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Győr-Moson-Sopron megye

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal a jelentkezem gombra kattintva.