Simon Gyümölcs Kft.

Hatvan környékén folyamatosan fejlődő és már 25 éve működő az ország egyik legdinamikusabb és legprofesszionálisabb, családi vállalkozása, akár pályakezdő élelmiszeripari szakvégzettséggel rendelkező munkatársat keres. Jelenleg 90 hektár gyümölcsös és feldolgozó üzem tartozik a gazdasághoz, és egy maximálisan megbízható szuper gyümölcslé termékvonal

Munkavégzés helye: Budapest

Csatlakozz hozzánk

Futár

pozícióba!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet

Feladatok:

  • Újra mukatársat keresünk, akár azonnali kezdéssel, saját Simon Gyümölcs termékek kézbesitésére futárokat, TELJES és RÉSZ -munkaidőben. Jelöld be akit érdekelhet!

    Szeretnél egy fiatal, dinamikus, minden digitalis eszközzel ellátott csapat tagja lenni és egy olyan szuper termékkel foglalkozni, ami nem csak egészséges de eszméletlenül finom is? Ismered pestet vagy szeretnéd megismerni? (nem baj ha meg nem két hét és menni fog) Csuklóból tudsz két kocsi közé párhuzamosan beparkolni? Ha magadra ismertél akkor csatlakozz csapatunkhoz. Ami fontos, hogy legyél talpraesett, és türelmes, jól kezeld a technológiát és az okostelefonod, valamint hogy a vásárlóinkkal is maximálisan kedves és udvarias legyél.

    Feladatok:

    • küldemények összekészítése, átvétele, ellenőrzése
    • küldemények kiszállítása a címzetteknek
    • küldemények felvétele/átadása az adott területen adminisztráció, elszámolás

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • "B" kategóriás jogosítvány
    • pontos, precíz munkavégzés
    • megbízhatóság, udvariasság
    • erkölcsi bizonyítvány
    • okostelefonnal való jó barátság
    • értettségi bizonyítvány
    • legalább 20 kg súly cipelése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem: fix bér, jatt/borravaló
    • dinamikus, teljesítményorientált csapat
    • szuper, lendületes, fiatalos munkakörnyezet
    • akar hétvégén is munkalehetőség
    • munkaruha, munkavégzéshez kiváló műszaki állapotú kisteherautó
    • bejelentett munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Heves megye, Pest megye

Havi nettó fizetési keret:

200 000 HUF