Mixpakk Kft.
Bővülő csapatunkba

Futár

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    Folyamatos futárállományunk bővítése miatt, újra keressük kollégáinkat. Budapesti telephelyű futárcég vagyunk, árufelvétes és csomagszállító futárokat keresünk.

    Elvárásunk a területen a csomagok leadása, felvétele és a telephelyre beszállítása.

    Elsősorban tapasztalattal vagy árufuvarozási tapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk!

Az álláshoz tartozó elvárások:

    o biztos gépjárművezetői tudás

    o precizitás

    o terhelhetőség

    o jó budapesti és esetleg agglomerációs helyismeret (előny)

    o agilitás

    o megbízhatóság

    o B kategóriás jogosítvány

    o pár éves vezetési tapasztalat 3,5 T furgonok terén

    o GPS és okostelefon kezelésének tapasztalata

    o partnerekkel történő megfelelő kommunikáció

    o magára és munkájára igényes hozzáállás

    o pontosság

Amit kínálunk:

    Mi vár rád nálunk:

    o új autóflotta

    o budapesti és agglomerációs címek

    o 3,5 T Ford Transit furgon vezetése és/vagy emelőhátfalas furgon vezetése

    Amit mi nyújtunk neked:

    o céges telefont

    o keveset futott, 100%-os műszaki állapotban lévő furgont

    o korrekt bérezést

    o jó csapatot

    o inspiráló környezetet

    o fejlődési lehetőséget

    o céges rendezvényeket

    A kitűzött célszámok és minőségi munkavégzés kifogás nélküli elvégzésének esetében, további bónuszokkal is jutalmazunk, hogy te is elérd az életedben a céljaidat, vágyaidat.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1116 Budapest, Barázda utca

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon

A jelentkezésedet e-mailben, fényképes önéletrajzzal várjuk.